Dotyczy wykonania inwestycji w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2019

Dotyczy wykonania inwestycji w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2019

Szanowni Państwo,

Mieszkańcy Osiedla Spółdzielni  Mieszkaniowej „Szóstka”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Szóstka” informuje, że projekt w ramach WBO autorstwa pani Anety Migas pt.: „Wytchnienie w mieście z naturalną inhalacją – budowa małych tężni solankowych na skwerze ks. Leszka Jabłońskiego” nie znalazł poparcia w Wydziale Partycypacji Społecznej. Uzasadnieniem było to, że wymagać on będzie zbyt dużych kosztów utrzymania po zainstalowaniu. Jednak nie poddajemy się, spróbujemy znaleźć inne źródła finansowania dlatego, że jest to ciekawy pomysł i godny realizacji w takim mieście jak Wrocław, a przede wszystkim na takim osiedlu jak NASZE!

Obecnie chcemy zachęcić Państwa do poparcia innych wniosków, których realizacja jest w naszym wspólnym interesie, gdyż dotyczy naszego regionu. Zwracamy się z ogromną prośbą do aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu i poparcia projektów w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego o nr 100 i o nr 230. W tym roku głosowanie może być tylko internetowe, głosować może każdy zamieszkały na terenie miasta Wrocławia posiadający nr PESEL (wymóg meldunku nie jest obligatoryjny), a także nowością jest to, że głosować mogą również dzieci, nawet te kilkudniowe 😊

Przedstawiamy Państwu adres do instrukcji głosowania poniżej. Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek problemy z oddaniem głosu można skorzystać z komputerów w Spółdzielni Mieszkaniowej – pracownicy udzielą niezbędnej pomocy. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty i telefon komórkowy, na który przyjdzie SMS z gminy celem potwierdzenia głosowania. Projekty na które należy zagłosować i będą realizowane w naszej okolicy:

Projekt osiedlowy – nr 100 Park Leonarda da Vinci

Projekt ponadosiedlowy– nr 230 Pieszo i sportowo na Gądowie i Grunwaldzie (projekt łączony).

 

W tym roku walczymy o bezpieczeństwo w drodze do szkoły i przychodni. Zbudujemy 6 przejść dla pieszych (3 na ulicy Bajana),  które uspokoją ruch samochodów na osiedlu.

Głosowanie już trwa i upływa w dniu 7 października 2019 r., ale nie zostawiajmy decyzji na ostatnią chwilę. Instrukcja głosowania:https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/glosowanie-wbo-2019 Oddanie głosu nie zajmie Państwu więcej niż 3 minuty. Poniżej krok po kroku opisaliśmy jak zagłosować.

 

PLAKAT Z OGŁOSZENIEM

Zostaw wiadomość