O nas

O nas

Głównym zakresem usług świadczonych przez SM „Szóstka” jest administracja oraz kompleksowe zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi i użytkowymi, zlokalizowanymi na terenie Wrocławia w części osiedla Gądów Mały. Podchodząc do działań rzetelnie oraz odpowiedzialnie nasza Spółdzielnia postrzegana jest jako jedna z najbardziej liczących się spółdzielni mieszkaniowej na wymagającym rynku wrocławskim. Zajmujemy się budynkami mieszkalnymi, zarówno nowymi, jak i nieco starszymi. Posiadamy w zasobie lokale mieszkalne, użytkowe, garaże oraz miejsca parkingowe. W ten sposób zdobyliśmy doświadczenie w obsłudze wszelkiego rodzaju obiektów i rozwiązywania różnorodnych problemów, które w nich występują. Doświadczenie to zdobywaliśmy od 1998 roku, to już 20 lat.

Staramy się o to, aby pracownicy SM „Szóstka” powierzone im czynności wykonywali z zaangażowaniem i pasją. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów wykształconych w wielu dziedzinach po to, aby sprostać wszelkim wymaganiom związanych z tą pracą. Pomocny jest w tym zespół naszych specjalistów z zakresu Obsługi Technicznej, Administracji i Księgowości oraz Obsługi Prawnej.

W naszym działaniu kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Mieszkańców, żeby żyło się bezpiecznie, wygodnie i w przyjaznej atmosferze sąsiedzkiej.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca wykonywana była na jak najwyższym poziomie i w pełni profesjonalnie. To co możliwe wykonujemy od razu, zadania wymagające, w szczególności istotnych nakładów finansowych, planujmy w sposób racjonalny. Dbamy o to, aby oczekiwania, możliwości, wykonanie i nadzór harmonijnie ze sobą współgrały oraz zachowały właściwą dla zarządzania nieruchomościami synergię.

Nasza działalność podlega ciągłemu procesowi doskonalenia w oparciu o oczekiwania mieszkańców, standardy rynkowe oraz etykę zawodową.

Staramy się być Spółdzielnią otwartą na komunikację i wspólne wypracowywanie ustaleń. W tym celu wprowadzona została ankieta pt.: „Podziel się z nami swoim pomysłem”, która znajduje się w zakładce Nasza Społeczność. Każdy mieszkaniec, Jego głos i sugestie są u nas mile widziane.

Zapraszamy do kontaktu!

Pamiętajmy o tym, że nasze prace często wykonywane są w terenie bądź w danym momencie obsługujemy Mieszkańca, co może spowodować nieodebranie telefonu od razu, jednak zawsze staramy się oddzwonić.

 

    Zostaw wiadomość