Kontakty

Kontakty

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Szóstka”
ul. Bajana 31 A
54 – 129 Wrocław
sekretariat : tel. 71 782 10 55
fax: 71 351 68 84
e-mail: sekretariat@smszostka.pl
KRS: 0000070952, NIP: 8942412215, REGON: 931177150

 


 

Obowiązujące numery do Spółdzielni Mieszkaniowej „Szóstka”:

Sekretariat:
Czynsze:
Windykacja:
Księgowość:
Sprawy Członkowsko–Mieszkaniowe:
Kierownik Działu Technicznego:
Sprawy Techniczne:
Rozliczenia, Analizy:
Sprawy Ekonomiczne:
Administrator:
Inspektor Ochrony Danych Osobowych

71 782-10-55, fax nr 71 351-68-84
71 782-10-56
71 889-00-13
71 782-10-92, 71 782-10-59
71 782-10-50
71 782-10-90
71 782-10-53, 71 782-10-52, 71 889-00-12
71 889-00-14
71 782-10-91
71 782-10-51
500 502 490

 

 

 

Adresy e–mail:

Sekretariat:
Księgowość:
Czynsze:
Windykacja:
Sprawy Członkowsko–Mieszkaniowe:
Kierownik Działu Technicznego:
Sprawy Techniczne:
Rozliczenia, Analizy:
Sprawy Ekonomiczne:
Administrator:
Rada Nadzorcza:
Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

sekretariat@smszostka.pl
finanse@smszostka.pl
czynsze@smszostka.pl
windykacja@smszostka.pl
czlonkowski@smszostka.pl
kierownik.techniczny@smszostka.pl
techniczny@smszostka.pl
rozliczenia@smszostka.pl
ekonomiczny@smszostka.pl
administrator@smszostka.pl
rada.nadzorcza@smszostka.pl
d.putz@odoportal.pl

Zostaw wiadomość